top of page

Skiwithme.cz  není lyžařská škola.

Je to tým těch nejlepších ve svém oboru.

Výukou lyžování se zabývají celý svůj život

a na sněhu tráví každoročně bezmála 200 dnů.

patek (942).JPG
Lyžování

Vybrat si můžete kratší nebo delší lekci. Dvě hodiny jsou drobná ochutnávka, pokud se ale chcete skutečně zlepšit a odnést si nějaké domácí úkoly, měli byste volit 4 až 6 hodinovou lekci. Delší lekce navíc obsahují i video analýzu, se kterou pracujeme během celé lekce. Pokud čekáte drill, jste na špatné adrese. Pomáháme vám najít cestu a ideální pohyby, učíme vás objevovat

a chápat techniku lyžování tak, abyste na konci lekce věděli nejen jak, ale i proč. 

DSC_0090_edited.jpg
Telemark

Telemark je nejstarší technika lyžování. Na první pohled vypadá obtížně, ale zdání klame. Pokud umíte trochu lyžovat, naučíte se za pár hodin i velmi obstojně telemarkovat. Telemark patří v současnosti mezi plnohodnotné zimní sporty. Díky modernímu vázání a plastovým botám už dnes můžete jezdit na telemarku všude. V hlubokém sněhu, v brankách, na tvrdé sjezdovce i ve freestylu parku. Záleží jen na vás. Výbavu vám po domluvě rádi zapůjčíme.

PC300151edit.jpg
Skitouring

Skitouring je momentálně in, ale my se mu nejen u nás v Krkonoších věnujeme už dlouho. Rádi chodíme na lehkých lyžích se stoupacími pásy do přírody, sjíždíme nekonečné krkonošské louky plné neporušeného sněhu a utíkáme občas z lyžařských areálů plných lidí a hluku. Skitouring je relax a my do něj rádi zasvětíme úplné začátečníky i mírně pokročilé, které zajímá třeba technika jízdy v hlubokém sněhu, nebo práce s lavinovým vyhledávačem. Půjčení kvalitní výbavy vás bude stát méně než jednodenní skipas a navíc si z výletu odnesete profesionální fotografie v tiskové kvalitě. 

DSC_6816 edit.jpg
Firemní akce

Uspořádáme pro vás akci na míru. Můžete si zalyžovat s nejlepšími instruktory v ČR, závodit na saních, vyzkoušet skitouring nebo třeba jízdu v obřím slalomu, který vám i změříme. Dokážeme toho vymyslet opravdu mnoho, ať už na sněhu, nebo na suchu. Záleží jen na vás. Zkuste se nás zeptat a my zase zkusíme splnit každé vaše přání.

bottom of page